O firmie

Szanowni Państwo,

Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej EL UNIVERSO, oprócz kursów językowych świadczy także od początku swojego istnienia usługi tłumaczeniowe.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zarówno zwykłe jak i przysięgłe.

Posiadamy bogate doświadczenie wynikające z wieloletniej współpracy z instytucjami publicznymi, kancelariami prawnymi, przedsiębiorstwami przemysłowymi, bankami, instytucjami rządowymi i samorządowymi.

Koordynacją pracy działu tłumaczy zajmuje się tłumacz  przysięgły  języka hiszpańskiego akredytowany w Polsce i w Hiszpanii David Nieto-Rasiński, magister prawa i filologii polskiej, doktor nauk humanistycznych, wykładowca w Instytucie Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz w Katedrze UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Współpracuje z nami zespół starannie wybranych tłumaczy języka hiszpańskiego, co daje nam możliwość przyjmowania dużych zleceń z relatywnie krótkim czasem realizacji.

To co no nas wyróżnia to specjalizacja w zakresie tłumaczeń prawniczych i ekonomicznych.  Z naszych usług korzystają kancelarie prawne i notarialne, spółki prawa handlowego, instytucje publiczne oraz osoby fizyczne.

Przykładowe rodzaje tłumaczeń:

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.