Przysięgłe tłumaczenia
w języku polskim i hiszpańskim

Ustne, pisemne, wyjazdowe.

SPRAWDŹ OFERTĘ » KONTAKT »

Zamów darmową
wycenę tłumaczenia

Wystarczy 2 minuty! Wypełnij formularz.

SPRAWDŹ »

Tłumaczenia ustne

El Universo zapewnia udział tłumaczy zarówno podczas dużych konferencji międzynarodowych jak i podczas większych i mniejszych spotkań biznesowych.
więcej »

Tłumaczenia pisemne

Wykonujemy tłumaczenia pisemnego wszelkiego rodzaju dokumentów.
więcej »

Tłumaczenia wyjazdowe

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, gotowi jesteśmy zapewnić Państwu tłumacza w trakcie kilkudniowych podróży służbowych, konferencji lub targów.
więcej »

Jak trafnie zauważył Nelson Mandela: Kiedy mówisz do kogoś w języku, który on rozumie, trafiasz do jego umysłu. Kiedy mówisz do niego w jego ojczystym języku, trafiasz do jego serca

Z tego właśnie powodu tłumaczenie to sztuka a dobry tłumacz to skarb, pozwala on bowiem nie tylko nawiązać kontakt z naszym partnerem w interesach, ale też od jego znajomości języka, kultury osobistej i zaangażowania zależeć może niekiedy powodzenie naszego przedsięwzięcia. Dobry tłumacz powinien wzbudzać zaufanie i stanowić wsparcie dla swojego Klienta, gdyż jest nie tylko przekaźnikiem myśli, ale również łącznikiem kultur.

EL UNIVERSO Traducciones świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych w kombinacji polski, hiszpański angielski.

Słów kilka o nas

Szanowni Państwo, Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej EL UNIVERSO, oprócz kursów językowych świadczy także od początku swojego istnienia usługi tłumaczeniowe. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zarówno zwykłe jak i przysięgłe. Posiadamy bogate doświadczenie wynikające z wieloletniej współpracy z instytucjami publicznymi, kancelariami prawnymi, przedsiębiorstwami przemysłowymi, bankami, instytucjami rządowymi i samorządowymi. Koordynacją pracy działu tłumaczy zajmuje się tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego David Nieto-Rasiński, magister prawa i filologii polskiej, doktor nauk humanistycznych, wykładowca w Instytucie Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz w Katedrze UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową przy Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego…

więcej »

Poznaj nasze pozostałe serwisy